Datum: 21.08.2009
Vložil: Alena
Titulek: Herny v Žamberku
Město má z heren vždycky výdělek- daně, pronájem ploch a tak.. O tom, že to je lidsky na nic, nikdo nepřemýšlí. Bohužel, peníze hýbou světem a žabmerští radní se těší, jak z daní z hospod a heren třeba vylepší chodníky nebo instalují více košů na odpadky a psí exkrementy... Kdyby do heren nikdo nechodil, zavřely by se. Otázka není- proč to město dovolí.. Otázka je, proč tam lidi chodí... Co jim doma chybí, proč nemají jiné aktivity, proč si doma nepovídají a nedělají společné výlety... Je to ve výchově, schopnosti spolu komunikovat a spolužít... Město se jen snaží vydělat.. Jeho cílem není vychovávat obyvetele..