Diskuze

Datum: 29.09.2009

Vložil: Alena

Titulek: Eutanázie

Určitě to souvisí s všeobecnou ztrátou hodnot.. určitě v tom hraje roli i to, že se rodiny rozdělily a staří nežijí dohromady s mladými.. Určitě jedním důvodem je i to, že jsme národ ateistů. Nicméně- znám i věřící, kteří by eutanázii schválili, pokud by si jí člověk sám přál.. A také jsem jako bývalá zdravotní sestra viděla nekonečné utrpení umírajících v nemocnicích, dlouhé, pomalé uhnívání za živa.. a tito lidé, kdyby o sobě mohli rozhodnout sami, by si jistě rádi nechali pomoci.. Zvířatům pomáháme odejít důstojně, ale lidem ne..

Datum: 29.09.2009

Vložil: www.babrdle.seznam.cz

Titulek: Re: Eutanázie

máte uplnou pravdu, že kdyby trpící lidé mohli o sobě rozhodovat, tak by požádali o smrt. ale oni mají do poslední chvíli vuli žít. to jen okolí je lituje a radši by jim ukrátili to utrpení. proto je potřeba více hospicu, kde mohou lidé dustojně zemřít.

Datum: 21.08.2009

Vložil: Dana Jedličková

Titulek: Herny v Žamberku

Taky žasnu, kolik že to heren se v době, kdy se mluví o krizi a nezaměstnanosti, v Žamberku uživí. Nejvíc mne ničí večerní pohled na krásně nasvícený kostel s téměř velebnou atmosférou, která je v háji, protože vedle jásavě poblikává neon Tiger nonstop herny. Zajímá mne, kde jinde by šlo tak hladce bez protestu dovolit necitllivě zničit historického zákoutí ( fara, kostel). A to se tam přý uvažuje o pěší zóně. Nádhera.

Datum: 21.08.2009

Vložil: babrdle

Titulek: Re: Herny v Žamberku

díky za odpověd na muj příspěvek

Datum: 24.08.2009

Vložil: Alena

Titulek: Re: Herny v Žamberku

Buďte v klidu, tohle se bohužel vídá naprosto všude.. Vedle starých chrámů blikají neóny.. Byla jsem v Moskvě a tam na starých kostelích se zlatými kopulemi svítí reklamy na McDonald a cigarety a drahá auta... Pořád můžeme být ještě rádi, že na našich kostelích světelné reklamy nesvítí...

Datum: 21.08.2009

Vložil: Alena

Titulek: Herny v Žamberku

Město má z heren vždycky výdělek- daně, pronájem ploch a tak.. O tom, že to je lidsky na nic, nikdo nepřemýšlí. Bohužel, peníze hýbou světem a žabmerští radní se těší, jak z daní z hospod a heren třeba vylepší chodníky nebo instalují více košů na odpadky a psí exkrementy... Kdyby do heren nikdo nechodil, zavřely by se. Otázka není- proč to město dovolí.. Otázka je, proč tam lidi chodí... Co jim doma chybí, proč nemají jiné aktivity, proč si doma nepovídají a nedělají společné výlety... Je to ve výchově, schopnosti spolu komunikovat a spolužít... Město se jen snaží vydělat.. Jeho cílem není vychovávat obyvetele..

Datum: 21.08.2009

Vložil: babrdle

Titulek: Re: Herny v Žamberku

je to sporné. máte pravdu, ze to je v lidech. město se tím nebude zabývat. zdravím.

Vyhledávání